Nekdanji član Olimpije in Celja ostaja zvest matičnemu klubu: 35-letni Tomislav Tomić podaljšal pogodbo s Širokim Brijegom
Foto: Grega Valancic / Sportida
Iz Bosne in Hercegovine prihaja novica o podaljšanju sodelovanja med enim najbolj izkušenih nogometašev tamkajšnje lige in njegovim matičnim klubom. Tomislav Tomić je podpisal novo pogodbo s Širokim Brijegom, ki ga bo na Pecari zadržala najmanj do poletja 2027.
Šestintridesetletni vezist je slovenskim ljubiteljem nogometa dobro poznan. V preteklosti je namreč uspešno nosil dres Olimpije in Celja, v Prvi ligi Telemach pa veljal za enega najbolj zanesljivih vezistov. Z Olimpijo je osvojil tudi naslov slovenskega državnega prvaka in dve pokalni lovoriki.
Tomić: “Vesel, da bom še naprej nosil dres najljubšega kluba”
Po vrnitvi v domovino je znova oblekel dres svojega matičnega kluba Širokega Brijega, kjer bo očitno ostal še vsaj eno sezono. Ob podpisu nove pogodbe ni skrival zadovoljstva: “Izjemno sem vesel, da bom tudi v prihodnje nosil dres svojega najljubšega kluba. Počutim se odlično in verjamem, da lahko ekipi še vedno veliko dam. S svojimi izkušnjami, delom in odnosom želim pomagati mlajšim igralcem ter biti v oporo strokovnemu štabu. Zahvaljujem se vodstvu kluba, trenerju in vsem v klubu za zaupanje ter veliko željo, da ostanem del te družine,” je dejal Tomić.
Izkušeni vezist bo tako tudi v bodoče eden od vodij Širokega Brijega, kjer računajo predvsem na njegove bogate izkušnje in vlogo mentorja mlajšim nogometašem. (ls)
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



