Prezgodaj za vrnitev v Prvo ligo Telemach: V igri je bilo tudi Celje, toda bočni branilec Michael Pavlović je na koncu izbral Armenijo
Foto: Grega Valančič / Sportida
Želji Celja sta bila tako Mitja Ilenič kot tudi Michael Pavlović, toda ne prvi ne drugi kariere ne bosta nadaljevala v knežjem mestu. Ilenič se je vrnil v Združene države Amerike, kjer bo vsaj do konca leta ostal pri New York Cityju, Michael Pavlović pa bo tudi po slovesu od Romunije vztrajal na tujem. Pogovori s Celjem so bili sicer v polnem teku, ponudba je bila na mizi, toda na koncu se je Michael Pavlović odločil, da bo kariero nadaljeval v Armeniji.
Preberi več
Nekdanji nogometaš Olimpije in Kopra, ki je doslej igral za Botosani, se je po naših informacijah za sodelovanje dogovoril z ambicioznim Noahom. Klub iz Abovjana je bil ustanovljen šele pred 9 leti, a je kljub temu že osvojil šest lovorik. Lani je bil državni prvak, letos je dobil armenski pokal. Za sabo ima 33 tekem v Evropi, v novi sezoni pa ga v kvalifikacijah za konferenčno ligo uvodoma čaka moldavski Zimbru.
Michael Pavlović, ki je bil tarča številnih klubov in je imel na mizi tudi ponudbe iz Avstrije, Švice, Poljske, Hrvaške…, je s podpisom pogodbe za Noah postal že tretji nekdanji nogometaš Olimpije (prav to so Armenci lani izločili v odločilnem krogu kvalifikacij za konferenčno ligo) v črno-belem dresu. Člana Noaha sta tudi Eric Boakye in David Sualehe. Do pred kratkim je bil član Noaha tudi Nardin Mulahusejnović, nekdanji član Kopra, Maribora in Mure, ki je medtem že prestopil v Srbijo k Vojvodini. (lb)
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



