Športni direktor vijoličastih Zlatko Zahović zadovoljen ob vrnitvi Beherja Fete v Ljudski vrt: “Mariboru lahko doda novo razsežnost”
Foto: Žan Pak
Behar Feta je nazaj, v zgodovino bo odšel tudi kot prva okrepitev Maribora po vrnitvi Zlatka Zahovića na položaj športnega direktorja štajerskega velikana. Slednji je izkoristil predkupno pravico in nogometaša iz Severne Makedonije vrnil iz Aluminija. V Kidričevem je Behar Feta v pretekli sezoni zares blestel in če bo v tako dobri formi igral tudi v Mariboru, bo za svoj novi (stari) klub dodana vrednost, je prepričan Zlatko Zahović.
Preberi več
“Feta je vmes prestal obdobje dozorevanja, igranje pri Aluminiju je bilo zanj dobrodošlo. Zabil je deset golov in glede na to, da gre za krilnega napadalca, je bil njegov učinek fantastičen. Ob hitrosti nam lahko s svojo energijo, voljo, željo, profesionalnostjo doda novo razsežnost. Izrekamo mu dobrodošlico ob vrnitvi v znano okolje in verjamemo, da lahko postane pomemben del novega mozaika,” je za klubsko spletno stran ob uradni potrditvi prestopa poudaril Zlatko Zahović.
Behar Feta je z najtrofejnejšim slovenskim klubom vseh časov podpisal pogodbo do leta 2029, na hrbti strani vijoličastega dresa pa bo nosil številko 99.

Avtor: Uredništvo Planet nogomet



