Zlatko Zahović v Ljudski vrt pripeljal svojo prvo okrepitev: V skladu z napovedmi si je dres Maribora vnovič nadel Behar Feta
Planet nogomet je medijski sponzor kluba NK Aluminij!
Foto: Blaž Weindorfer / Sportida & NK Maribor
Čeprav pogajanja niso bila ravno najbolj preprosta, sta obe strani na koncu dokaj pričakovano našli skupni jezik in Behar Feta je pričakovano postal prvi novi obraz v Mariboru, odkar je športni direktor slednjega spet Zlatko Zahović.
“Po predstavitvi športnega direktorja in trenerja so na vrsti okrepitve. Prvi nov obraz ne potrebuje dodatne predstavitve. Deset golov, pokalni naslov in – povratna vozovnica v Ljudski vrt. Behar Feta spet v vijoličastem,” je Maribor uradno potrdil vrnitev hitronogega nogometaša, ki je v pretekli sezoni navduševal v dresu Aluminija.
Behar Feta je kot član Kidričanov odigral 32 tekem, dosegel 10 golov in v statistiko vpisal 3 podaje. Z odličnimi igrami je zbudil zanimanje številnih klubov, toda Maribor je bil v prednosti pred vsemi. Vijoličasti so si lahko poleti ob prestopu 23-letnika k Aluminiju zadržali predkupno pravico, ki so jo zdaj tudi izkoristili.
Preberi več
Nogometaš iz Severne Makedonije se je tako v Maribor vrnil po enem letu, v preteklosti pa je v Sloveniji kot posojen igral tudi za Domžale. Za Maribor je doslej zbral 18 nastopov in odigral 639 minut, na premierni zadetek pa še čaka.
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



