Behar Feta ne skriva zadovoljstva po vrnitvi v Ljudski vrt: Raje pogodba v Mariboru kot igranje v Evropi v dresu Aluminija
Foto: Žan Pak & NK Maribor
Odšel je kot nogometaš, za katerim nihče ni pretiralo žaloval, vrača se kot eden najbolj vročih igralcev v Prvi ligi Telemach. Behar Feta je po odlični sezoni v Aluminiju spet podpisal za Maribor, ki je izkoristil predkupno pravico in z nogometašem iz Severne Makedonije podpisal pogodbo do leta 2029. Behar Feta ob tem kakopak ne skriva zadovoljstva, ker se mu je ponudila nova priložnost v vijoličastem dresu.
“Ko je prišla ponudba Maribora, nisem razmišljal o Evropi ali čem drugem. Rekel sem, da želim samo v Maribor,” je ob vrnitvi v Ljudski vrt odločno poudaril Behar Feta, ki je v Sloveniji pred časom kot posojen igral tudi za Domžale.
Preberi več
Feta: “Največji klub v Sloveniji”
“Morda ob prvem prihodu nisem imel dovolj sreče, prišel sem mlad, nisem poznal okolja. Zdaj pa po treh letih bolje poznam slovenski nogomet, ligo in zelo sem vesel, da sem se vrnil v največji klub v Sloveniji, klub z največ navijači. Tukaj sem, da pomagam Mariboru. Storil bom vse, kar je v moji moči, da bomo uspešni in razveselili navijače,” je nadaljeval 23-letnik.
Behar Feta je v nadaljevanju priznal, da sta tehtnico na stran Maribora prevesila tudi Zlatko Zahović in Darko Milanič, povratnika v mesto ob Dravi. “Spoznanje, da sta se v klub vrnila Zlatko Zahović kot športni direktor in Darko Milanič v vlogi trenerja, ki sta popeljala Maribor do največjih uspehov, je vplivalo na mojo odločitev. Prišel sem z veliko željo, da sem del tega novega projekta in da prispevam svoj delež. Ekipi sem se pridružil v dobrem stanju, saj smo z Aluminijem trenirali že več kot deset dni in zdaj sem že popolnoma osredotočen le na aktivnosti v Mariboru,” je zaključil Behar Feta.

Avtor: Uredništvo Planet nogomet



