Odranci po napredovanju v 3. SNL okrepili vratarski položaj: Gašper Šaruga po skoraj desetletju v Polani nov izziv našel pri prvakih PNL
Vir fotografije: NK Polana
V Odrancih po zgodovinskem napredovanju v 3. SNL ne izgubljajo časa. Potem ko so si mesto med tretjeligaši zagotovili z dvema zmagama v dodatnih kvalifikacijah proti Marles Limbuš Pekram, so pri prekmurskem klubu že začeli sestavljati kader za zahtevnejše tekmovanje.
Šaruga v Odrancih že preživel eno sezono
Prva okrepitev prihaja iz vrst njihovega največjega tekmeca v minuli sezoni. Odranci so si naslov prvaka Pomurske nogometne lige zagotovili z zgolj točko prednosti pred Polano, zdaj pa naj bi iz Velike Polane pripeljali tudi novega vratarja. Po naših informacijah bo v sezoni 2026/27 odranska vrata branil Gašper Šaruga. Šestindvajsetletni vratar se tako vrača v okolje, ki ga že dobro pozna, saj je dres Odrancev nosil že v sezoni 2019/20.
Pred in po tistem obdobju je celotno preostalo člansko kariero preživel pri Polani, kjer je skoraj desetletje sodil med ključne člane moštva in si ustvaril sloves enega najboljših vratarjev na ravnici. Njegove izkušnje in kakovost bodo za Odrance v pri novih izzivih še kako pomembne.
Preberi več
Če ne bo prišlo do nepričakovanega preobrata, bo tako Šaruga v prihodnji sezoni svoje kakovosti ponovno dokazoval na tretjeligaškem odru. (ls)
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



