Ljubljanska Olimpija je v Grosupljem opravila 2. poletni test: Varovanci Miša Brečka tokrat morali priznati premoč srbskemu prvoligašu
Vir fotografije: NK Brinje Grosuplje & NK Olimpija Ljubljana
Nogometaši Olimpije so na svoji drugi poletni pripravljalni tekmi doživeli visok poraz. Na stadionu v Grosupljem so se zmaji pomerili proti srbskemu prvoligašu FK Čukarički, ki je bil precej boljši tekmec, zeleno-bele pa je ugnal s prepričljivim rezultatom 0:3 (0:2).
Varovanci trenerja Miša Brečka so bili v prvem polčasu močno podrejeni, saj so gostje z agresivnim visokim pritiskom hitro prišli do občutne prednosti. Mrežo Ljubljančanov sta že do sredine prvega dela zatresla Radosavljević v 17. in Đorđević v 21. minuti. Zmaji so nekoliko boljšo podobo pokazali v uvodu drugega polčasa, ko je bil blizu zadetka novinec Kristjan Bendra, a je v 56. minuti s prostega strela zadel le prečko. Upanje na ugodnejši rezultat je nato v 65. minuti dokončno ugasnil Sise, ki je postavil končni izid srečanja.
Za Miša Brečka, ki s strokovnim štabom še vedno sestavlja oz. dopolnjuje kadrovski mozaik, je bil to zagotovo koristen, čeprav boleč test pred nadaljevanjem poletnih priprav in prvimi uradnimi izzivi v Prvi ligi Telemach.
Olimpija je tekmo začela v postavi Vidovšek, Urbančič, Mitrovski, Rose, Ristić, Cuni, Diga, Pantić, Jurgec, Kukavica, Mohorovčić. V nadaljevanju so priložnosti dobili še: Pintol, Lorenco, Bendra, Brest, Gorenc, Govea, Kotar, Henjak, Lungu, Šega, Goga, Pečjak. (vm)
Preberi več
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



