Aleks Pihler se očitno poslavlja: Dosedanji kapetan Nafte se je ob ekspresnem povratku v Prvo ligo Telemach zahvalil Lendavi
Vir fotografije: NK Nafta 1903
V lendavski Nafti se po ekspresnem povratku med slovensko nogometno elito očitno obetajo velike kadrovske spremembe. Kot vse kaže, bo modro-bele v Prvi ligi Telemach na igrišču vodil nekdo drug, saj se od kluba očitno poslavlja dosedanji kapetan in eden ključnih mož zasedbe Aleks Pihler. Izkušeni vezist je na svojih družbenih omrežjih objavil fotografijo, ki jasno namiguje na konec zgodbe v Prekmurju.
Nekdanji nogometaš Maribora je na svojem Instagram profilu objavil fotografiji iz minule sezone in zraven pripisal kratko, a zelo povedno sporočilo: “Hvala Lendava!”
Preberi več
Takšen zapis v nogometnem svetu praviloma pomeni le eno – slovo od dosedanjega delodajalca in iskanje novega izziva v karieri.
V Lendavi sicer v teh dneh vlada pravi kadrovski prepih. Pihlerjev odhod je namreč le nadaljevanje temeljite prenove ekipe; v klubu so že pred tem potrdili, da so se poleg celotnega strokovnega štaba poslovili še štirje igralci, izkušeni vezist pa je tako zdaj postal že peti, ki zapušča prekmursko zasedbo. Kje bo nadaljeval svojo športno pot, za zdaj še ni znano, Nafta pa bo morala pred začetkom prvoligaških bojev ekspresno zapolniti nastalo vrzel. (vm)

Avtor: Uredništvo Planet nogomet



