Nafta potrdila prvi paket nogometašev, ki ne bodo ostali v Lendavi: Novega prvoligaša zapustili tudi Bajde, Verbič in Tavares
Vir fotografije: NK Nafta Lendava
Čeprav se je Nafta nedolgo tega prebila v Prvo ligo Telemach, je projekta, ki ga je v Lendavi kot trener vodil Jozsef Bozsik, nepreklicno konec. Na ravnici se dogajajo tektonski premiki, tudi denarja bo očitno v prihodnje neprimerno manj. Trenerske vajeti bo, kot smo razrili, verjetno prevzel španski strokovnjak Gonzalo Escudero, ki bo imel v primerjavi s sezono 2025/26 na voljo precej prevetren kader.
Preberi več
Kot prvi so se od Nafte uradno poslovili Gregor Bajde, Josip Marinić, Luka Verbič in Marcos Tavares mlajši, toda to naj bi bil le začetek temeljite prevetritve igralskega kadra, ki je Nafti sicer priigral vrnitev v 1. SNL.
“Po koncu sezone se od našega kluba poslavljajo štirje igralci, ki so bili pomemben del naše zgodbe in pomembni členi ekipe na poti do doseženega cilja. Vsak od njih je s svojim delom, odnosom in prispevkom pomagal, da smo skupaj dosegli to, kar smo si zadali – brez njih ta uspeh ne bi bil enak. Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo Gregorju Bajdetu, Josipu Mariniću, Luki Verbiču in Marcosu Tavaresu ml. za vse trenutke, trud in predanost v modro-belem dresu. Fantom želimo veliko uspeha na nadaljnji športni poti ter vse dobro tudi v zasebnem življenju. Hvala in srečno!” so sporočili iz Lendave.
Avtor: Uredništvo Planet nogomet
Novice
#gregorbajde
Novice



