Mišo Brečko na klopi Olimpije debitiral z visoko zmago, idilo skazile (resne) težave novinca: “Xande? Sumimo na težjo poškodbo…”
Foto: Nikola Mitić / Sportida
Olimpija je z odliko opravila s prvo poletno preizkušnjo. Mišo Brečko je na klopi zmajev debitiral z izdatno zmago, albanska Vllaznia je padla kar s 4:0. Zadovoljstvo je bilo popolno, toda dobra volja se je mešala tudi z grenkim priokusom. Nehote je za to poskrbel novinec Xande, ki se je poškodoval. Za zdaj ni znano, koliko časa bo na stranskem tiru, a zdi se, da je zadeva resna in da bi Brazilec lahko počival daljše obdobje.
“Fantje so dali vse od sebe in z dobro igro prišli do visoke zmage. Težko je sicer govoriti o tekmi, saj sumimo na težjo poškodbo Xandeja, a ne glede na vse smo zadovoljni s prikazanim,” je po prepričljivi zmagi, za katero so zadeli Marin, Kukavica, Mohorovičić in Šega, dejal Mišo Brečko.
Preberi več
Ocenili bodo, kdo lahko Olimpiji pomaga
Zasavec je za klubsko spletno stran dodal: “Minutažo smo razdelili med vse fante, ki so bili na voljo. Vsak je dobil 45 minut za dokazovanje, kar je bilo del vnaprej dogovorjenega trenažnega procesa. V četrtek bomo nadaljevali z dvojnim programom in konec tedna odigrali še tekmo proti FK Čukarički.”
Kar tri gole so dosegli nogometaši, ki so bili doslej del mladinske ekipe. Nasploh se na treningih Olimpije dokazuje nemalo mladih igralcev. “Veliko mladim smo dali priložnost že na treningih, kjer dobro delajo, to pa so prenesli tudi na tekmo. Ocenili bomo, kdo lahko Olimpiji pomaga že takoj in kdo bo morda potreboval še nekaj časa. Vsi so trenutno del ekipe, vendar se moramo zavedati, da je za nami šele prvih deset dni poletnih priprav,” je zaključil Mišo Brečko.

Avtor: Uredništvo Planet nogomet



