Izkušeni Stefan Kladar ni dolgo zdržal brez Slovenije: Branilec po polletni avanturi v Italiji spet v 2. SNL, tokrat v dresu Jesenic
Vir fotografije: Instagram
Čeprav so zasedle zadnje mesto na lestvici 2. SNL, bodo Jesenice še naprej igrale v tem rangu tekmovanja. NZS jih je “pomilostila” zaradi licenčnih težav Gorice in bankrota Domžal, Gorenjci pa želijo zdaj ponujeno priložnost izkoristiti na kar najboljši možen način in narediti vse za to, da bodo v novi sezoni rezultati boljši. V luči tega so Jeseničani že začeli kadrovati in najprej poskrbeli, da bo njihova obramba bolj čvrsta. V železarskem mestu bo, kot smo izvedeli, kariero nadaljeval Stefan Kladar.
Preberi več
32-letnika ni treba posebej predstavljati. Stefan Kladar je stari znanec slovenskih zelenic, v preteklosti je že igral za Bilje in Rudar Velenje. Leta 1994 rojeni centralni branilec ima za sabo 57 tekem in 6 golov v 2. SNL, v kateri je igral tudi v jesenskem delu pravkar končane sezone. Nato se je vrnil v Italijo, kjer je nazadnje nastopal za Concorezzese, pred tem pa tudi za Clivense, Chions in Club Milano, a ni dolgo zdržal brez Slovenije.
V Banjaluki rojeni nogometaš s potnima listoma Bosne in Hercegovine ter Hrvaške se je z Jeseničani že vse dogovoril za sodelovanje in bo tako v prihodnje tisti, ki bo poveljeval v sezoni 2025/26 najslabši obrambi v 2. SNL. Gorenjski klub je na 30 tekmah prejel kar 68 golov… (dk)
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



