Bilje še naprej zaupajo prekaljenemu trenerskemu mačku: Na klopi primorskega kluba iz 2. SNL bo tudi v prihodnje sedel Miran Srebrnič
Foto: Danilo Vezjak / Planetnogomet.si
Bilje imajo za sabo eno najbolj uspešnih sezon, kar nastopajo v 2. SNL, da ima veliko zaslug za to tudi Miran Srebrnič, pa seveda ni nikakršnega dvoma. Medtem ko je ‘njegova’ Gorica, pri kateri je pustil desetletja svojega življenja, doživela klavrn propad in bo v prihodnje igrala v primorski ligi, ki je peta po kvaliteti, so Bilje tekmovalno leto 2025/26 zaključile na solidnem 9. mestu lestvice 2. SNL.
Preberi več
To je bilo več kot dovolj za vodstvo primorskega kluba, da je s prekaljenim trenerskim mačkom podpisalo novo pogodbo. Miran Srebrnič, upokojeni nogometaš, ki je v Prvi ligi Telemach odigral kar 400 tekem, bo tako tudi v prihodnje s klopi vodil črno-bele.
“Z veseljem sporočamo, da bo člansko ekipo ND Bilje tudi v sezoni 2026/27 vodil trener Miran Srebrnič. Po sezoni, v kateri je s svojim znanjem, izkušnjami in predanostjo pustil pomemben pečat v našem klubu, bomo skupno zgodbo nadaljevali tudi v prihodnje,” so obelodanili pri Biljah. Primorci bodo medtem morali poiskati novega pomočnika trenerja, Žiga Pahor se je odločil, da bo trenersko srečo iskal drugod…

Avtor: Uredništvo Planet nogomet



