V Radomlje se vrača napadalka, ki je v minuli sezoni dosegla 30 golov: Dres rumenosrčnih si je znova nadela Maša Osojnik
Vir fotografije: NK Radomlje & ŽNK Radomlje Medex
Pri ŽNK Radomlje Medex so predstavili drugo poletno okrepitev — in to z domačim obrazom. Med rumenosrčne se po treh letih, ki jih je preživela pri ljubljanski Olimpiji, vrača 21-letna napadalka Maša Osojnik, ki je rumeni dres nosila že v sezonah 2021/22 in 2022/23.
Osojnikova je v članski konkurenci je doslej odigrala več kot sto tekem in dosegla 58 golov, od tega kar 30 v zadnji sezoni — kar jo je uvrstilo med pet najboljših strelk državnega prvenstva. V svojem prvem obdobju v Radomljah je na 38 nastopih dosegla 17 zadetkov. Novembra 2024 je debitirala tudi v dresu slovenske reprezentance.
“Vesela sem, da se vračam v to sredino. Vidim, da se tukaj dela odlično, to pa me je tudi pritegnilo, da se vrnem nazaj v Radomlje. Veselim se novega poglavja moje kariere,” je ob vrnitvi povedala napadalka.
Preberi več
Za rumenosrčne, ki so si z odlično sezono priigrale nastop v evropskih tekmovanjih, prihod Maše Osojnik pomeni dodatno okrepitev v napadu. Trener Matej Rožič Mavrič je ob tem pojasnil: “Iskali smo profil igralke, ki lahko nadomesti odsotnosti, ki so se zgodile po koncu prejšnje sezone. Želimo si, da konkurenca v ekipi vse posameznice pelje v dodaten napredek.” (vm)
Avtor: Uredništvo Planet nogomet
Novice
#1SŽNL
#mašaosojnik
Reprezentanca
Maša Osojnik, ki na klubski sceni igra za Olimpijo, po debiju v slovenski članski reprezentanci: “Izpolnile so se mi sanje!”
Reprezentanca
Slovenke proti Hrvaški znova v zaostanku, a na koncu vseeno do suverene zmage: V Dekanih so bile od južnih sosed boljše s 3:1
#prestopi
#ženskinogomet
Reprezentanca



