Primorje potrdilo slovo trojice: Mesto burje dokončno zapuščajo nogometaši, ki so večji del sezone 2025/26 preživeli na posoji
Objavljeno
Planet nogomet je medijski sponzor kluba ND Primorje!
Vir fotografije: ND Primorje Ajdoviščina
Primorje se po koncu sezone 2025/26 poslavlja od treh nogometašev. Kot so sporočili iz Ajdovščine, rdeče-črni klub dokončno zapuščajo Dušan Ignjatović, Miha Dobnikar in Alexander Stožinič — vsi trije so bili v minuli sezoni posojenimi nogometaši Primorja pri drugih klubih.
Ignjatović in Stožinič sta januarja letos odšla na posojo v BiH, kjer sta igrala drugoligaša FK Famos Vojkovići, medtem ko je Dobnikar spomladanski del sezone preživel pri Brinjah, s katerimi si je priigral napredovanje v Prvo ligo Telemach.
“Hvala vsem za lepe trenutke in veliko sreče v prihodnje,” so ob slovesu trojice zapisali pri Primorju, ki se po izpadu iz elite že pospešeno pripravlja na izzive v prihajajoči sezoni 2. SNL. (vm)
Avtor: Uredništvo Planet nogomet



