Reprezentant David Brekalo kljubuje vodstvu svojega kluba: Branilec želi zapustiti vrste Vikinga, uprava ga noče prodati
Vir fotografije: Viking
Vsega devet zmag na tridesetih tekmah in končno enajsto mesto na lestvici norveškega prvenstva. Skromno enajsto mesto… Dovolj dober razlog, da želi slovenski branilec David Brekalo v zimskem prestopnem roku zapustiti vrste Vikinga. Toda za zdaj prav nič ne kaže, da se mu bo želja uresničila. Brekalo se je namreč zapletel v čisto pravo “vojno” z vodstvom svojega kluba.
V upravi Vikinga namreč nočejo niti slišati za to, da bi reprezentanta Slovenije prepustili komurkoli drugemu. Kot piše Stavanger Aftenblad, so pri Vikingu ocenili, da trenutek za odhod nekdanjega člana Brava, ni pravi, zato mu tudi odločno nasprotujejo.
Preberi več
Prodaje ne načrtujejo
“Brekalo upa, da bo prodan, toda Viking zaustavlja njegovo idejo. Nogometaš verjame, da bi odškodnina v višini med 1,45 in 1,74 milijona evrov morala zadostovati za zimski prestop drugam. V upravi kluba poudarjajo, da bo ostal,” piše Stavanger Aftenblad in citira sporočilo iz vodstva kluba: “Ne načrtujemo, da bi nogometaša prodali.”
Za 23-letnika naj bi se sicer že nekaj časa zanimalo kar nekaj klubov od drugod, nekateri viri omenjajo celo Anglijo in tudi Nemčijo. Ali mu bo na koncu uspelo prestopiti drugam, je za zdaj prezgodaj govoriti. Zimski prestopni rok se še ni začel… Prav tako je dejstvo, da si Viking verjetno ne želi imeti v ekipi nogometaša, ki je nezadovoljen. V vsakem primeru so pred Brekalom še kako zanimivi tedni.
Novice
#davidbrekalo
Reprezentanca
Začetek nove ere na Brdu: Boštjan Cesar prvič s selektorsko piščalko v roki, ob igrišču pa jasna podpora vrha NZS
Euro2024 Reprezentanca



